Sumažinkite degalų sąnaudas - sumažinkite sąskaitą

Magnetai jūsų namams

Išgaukite daugiau šilumos iš šildymo sistemos.

Skirtingai nuo kitų produktų, kurie tvirtina, kad taupote pinigus degalams, mūsų magnetai taupo:

 • reikalauja mažesnio galingumo, nereikalauja elektros;
 • yra saugūs naudojimui – neskleidžia kenksmingų elektromagnetinių bangų;
 • yra saugūs aplinkai;
 • nedaug kainuoja;
 • jo veikimo laikas garantuojamas „visam gyvenimui“;
 • 30 dienų bėgyje gali būti gražintas, jei klientas lieka juo nepatenkintas;
 • yra lengvai sumontuojamas;
 • milijonai patenkintų klientų.

Pradėkite taupyti namų ūkio išlaidas jau dabar taip, kaip tai jau padarė milijonai kitų žmonių

Sumažinkite sąskaitą už dujas mažiausiai 20 %, naudodami Termoflow.

Magnetinis minkštiklis namų šildymo katilams.

Termoflow yra sukurtas skysto kuro bei dujinio šildymo katilų ir automobilių kuro sąnaudų mažinimui. Prietaisas, dirbantis su Termoflow, teikia naudą mažindamas:

 • suodžių rinkimąsi jame
 • eksploatacines priežiūros išlaidas.

Termoflow lemia greitesnį ir kokybiškesnį kuro degimą, jis užtikrina didžiausią skleidžiamą „liepsną“ iš vienodo sudeginto kuro kiekio. Termoflow naudojimas leidžia išgauti daugiau šilumos iš to paties kuro kiekio, atitikdamas prietaisams (boileriams, šildytuvams, krosnims ir kt.) keliamus reikalavimus.

Savybės:

 • nėra judančių dalių;
 • nereikalauja energijos;
 • nėra papildomos kainos (papildomų mokėjimų);
 • lengvai tvirtinamas;
 • veiksmingumas įrodytas.

  „Ecoflow“ magnetų vartotojų atsiliepimai:

 • Po to, kai aš įsigijau Ecoflow magnetą savo automobiliui, aš dar įsigijau ir vieną šildymo sistemai. Dabar man malonu pasigirti, kad kas mėnesį aš sutaupau 12% mėnesinių išlaidų šildymui. Pagarbiai J.L.
 • Aš esu vienas iš tų skeptikų, kuriuos jūs įtikinote įsigyti jūsų paprastą prietaisą, kad galėčiau taupyti pinigus savo kepykloje. Turiu jums pasakyti, kad kitą rytą mano kepėjai sudegino pirmą duonos partiją. Esmė tame, kad  mano sąskaita sumažėjo 20%. Be to, kepimas dabar užtrunka trumpiau, taigi lieka daug laiko kitiems dalykams gyvenime. Daugiau aš nebesu skeptikas. T.D.
 • Brangus drauge, dėkoju už šito nuoširdžiai stebinančio produkto pristatymą. Aš nebuvau įsitikinęs, kad atsiras toks didelis taupymas nuo jūsų prietaiso, tačiau aš tikėjausi, kad tai šiek tiek sumažins mano sąskaitas ir padidins naudingumą. Viščiuką aš kepdavau 355 oC temeratūroje nuo kepimo pradžios. Dabar mes gaminame tą patį maistą tiek pat laiko, tik 320 oC temperatūroje. Mano sąskaitos sumažėjo ir aš esu laimingas. R.T.
 • Mes šį prietaisą išmėginome Volkswagen salono – dirbtuvių centriniame kaitinimo katile. Nuo tada iš metų į metus mes su taupome 25%. Į sveikatą. J.C.
 • Po to, kai mes pritvirtinome Termoflow prie savo dujinio šildymo katilo, radiatoriai tapo per karšti, kad prie jų būtų galima prisiliesti. Sumažinę šildymą iki tinkamo, mes kas savaitę gauname 15 svarrų sterlingų mažesnę sąskaitą. R.G.
 • Mūsų miesto centre yra žiauri vandens problema. Kai mes čia atsikraustėme, neveikė dušas. Santechnikas mums pasakė, kad čia daug kas yra užsikimšę ir kad jis daug ką turės pakeisti. Po 8 mėnesių mūsų dušas užsikimšo vėl. Mes buvome šokiruoti, nes buvome pakeitę visus vamzdžius. Kai mes nuėjome į parduotuvę, kur pirkome dušą, mums pasakė, kad tai yra kieto vandens problema, kuri kalkių nuosėdomis užkiša vamzdžius. Tada aš išgirdau apie H2Flow, kuris panaikina kalkes ir neleidžia joms nusėsti. Jis tikrai tai daro! Mūsų dušas jau veikia neardomas ir be problemų 2 metus. Nuo tada aš pasakoju žmonėms apie šį produktą bei naudojuosi kitais nuostabiais jūsų gaminiais. T.E.
 • Prieš 3 savaites aš pritvirtinau H2Flow prie mūsų filtruoto alaus statinių linijos. Iki šiol mums nereikia valyti tos linijos, o tai yra įspūdinga, nes mūsų pilstomas alus tebėra slaidrus. Prieš pritvirtinant H2Flow ant linijos, mes buvome priversti ją valyti kartą per savaitę, nes mūsų kokybės kontrolieriai to reikalavo. Neskaitant pinigų taupymo, taip pat taupomas ir laikas. Tikrai nuostabu. J.W.

Termoflow

Termoflow yra suprojektuotas dujiniams bei skysto kuro šildymo prietaisams, norint sumažinti jų kuro sąnaudas. Prietaisuose, prie kurių yra pritvirtintas Termoflow, mažiau kaupiasi suodžiai ir sumažėja išlaikymo sąnaudos.

Termoflow priverčia kurą greičiau bei efektyviau degti, tai užtikrina maksimalią liepsnos kaitrą iš to paties kuro kiekio. Termoflow naudojimas suteikia didesnį šilumos kiekį taupant kuro sąnaudas.

Degimo proceso metu kuras virsta energija (šiluma ir galia), angliavandeniliu (sudegęs ir sueikvotas kuras) ir kenksmingomis dujomis. Degimo proceso efektyvumą nusakantys faktoriai yra variklio ar agregato kuro sąnaudos, kuro kokybė, oro kokybė bei kuro santykis su oru.

Ecoflow produkcija yra suprojektuota taip, kad išvalytų kurą prieš jam patenkant į degimo procesą. Panašiai kaip minkštas vanduo pakaitintas (karštas vanduo) suteikia daugiau energijos ir susimaišo su kitomis medžiagomis daug lengviau negu šaltas vanduo, stipriu magnetiniu būdu suminkštintas kuras perneša daugiau energijos ir lengviau susimaišo su oru, išgaudamas švaresnį degimo procesą, t.y. išskiria daugiau energijos iš mažesnio kuro kiekio.

Šis procesas žinomas kaip Jonizavimas Magnetine Indukcija (IMI). Jis vyksta ypatingai sujudinant elektronus kure. Laboratorijoje buvo atliktas tyrimas su benzininiu ir dyzeliniu varikliu. Ecoflow produktų pritvirtinimas patvirtino neabejotiną finansinę naudą, pagerino eksploatacines savybes bei sumažino išmetamų teršalų kiekį.

Daugelis pardavėjų teigia, kad šildymo katilų kuro sąnaudos padidėja iki 30%, nereikia valyti degimo zonos ir padidėja šilumos skvarba.

1 Pav. Termoflow tvirtinimas prie dujinio katilo.

Gausybė Ecoflow gaminių buvo naudojama biuruose, gamyklose, prekybos pasažuose, mokyklose, koledžuose ir gamybinėse plantacijose (šiltnamiuose). Visi pirkėjai buvo patenkinti sumažėjusiomis dujų ir skysto kuro sąskaitomis.

„Ecoflow“ produkcijos panaudojimas šildymo prietaisuose.

Jis yra lengvai tvirtinamas prie namų šildymo katilų, nereikalauja daryti įpjovimų. Šis prietaisas yra plačiai žinomas ir naudojamas daugelyje namų, biurų, gamyklų žymiai mažindamas jų šildymo sąskaitas.

"EcoFlow" gaminiai yra sumontuoti ir Anglijos Parlamento rūmuose (Palace of Westminster)

Kylančios kuro kainos ir išsireguliuojantis jo tiekimas reiškia, kad smarkiai išauga patrauklių kainų mažinimo metodų poreikis. Jūs, žinoma, negalite būti tikras, kad šiandieninis kokybiškas tiekimas liks toks po metų ar net po mėnesio. Toks nežinojimas reiškia, kad jūs negalite būti užtikrintas savo išlaidų pastovumu, nebent prie savo šildymo sistemos pritvirtinsite „Ecoflow“. Vis daugiau ir daugiau vartotojų supranta, kad „Ecoflow“ siūlo kuro sanaudų taupymo sprendimą.

Sanaudų mažinimas patinka gamtosaugininkams, degimo kamerų valymo paprastumas patinka inžinieriams, maži kapitaliniai įdėjimai ir ypač trumpas atsipirkimo laikotarpis patinka finansininkams, o nesudėtingas tvirtinimas ir naudojimas patinka visiems.

Sumontuotas kartą ir visiems laikams

„Ecoflow“ gaminiai veikia Jonizavimo Magnetine Indukcija (IMI) pagrindu, kurios reikšmė yra pripažinta pasaulinių lyderių.

Nuo to laiko, kai Ecoflow produktai buvo pirmą kartą pristatyti rinkoje, buvo atsiradęs ne vienas, mėginęs nukopijuoti gaminius, bet jiems nepavyko, taigi „Ecoflow“ gaminiai yra vieninteliai, išlaikantys ir užtikrinantys aukščiausią kokybę pasaulinėje rinkoje.

Originalūs „Ecoflow“ gaminiai, skirti benzininiams, dujiniams bei dyzeliniams varikliams, liko vieninteliais šio tipo gaminiais, suteikiančiais teigiamus rezultatus, ištyrus juos šešiose nepriklausomose vyriausybinio lygmens laboratorijose Didžiojoje Britanijoje.

Natūralu, kad bet koks naujas gaminys, atnešantis naujoves, susilaukia kritikos. To neišvengė ir „Ecoflow“ gaminiai. Tačiau dabar net ir didžiausi skeptikai pripažįsta nenuneigiamą naudą realiai taupant kurą.

Kiekvienas nuo 1992 metų sausio parduotas „Ecoflow“ gaminys gauna trisdešimties dienų gaminio grąžinimo garantiją (grąžindamas gaminį per trisdešimt dienų pirkėjas atgauna visus pinigus). Jūs tai galite padaryti, jei jūsų netenkina „Ecoflow“ gaminių teikiama nauda.

Viena iš priežasčių, kodėl „Ecoflow“ produktai bus naudojami ir ateityje yra ta, kad norint sumontuoti gaminį ant vamzdžio, jo nereikia pjauti, o tiesiog dirželių pagalba pritvirtinti prie vamzdžio iš išorės. Dideliems kuro vamzdžiams (daugiau nei 72mm skersmens) gali būti pritaikyti Ecoflow gaminių „grupiniai blokai“, kurie užtikrins viso vamzdžio „prisotinimą“.

„Ecoflow“ gaminiai yra tvirtinami ant kuro vamzdžių, nuo 100mm iki 2 metrų atstumu nuo degimo šaltinio. Jis nereikalauja papildomos energijos šaltinio.

„Ecoflow“ gaminiai pagerina kuro degimo proceso efektyvumą visais atvejais, išskyrus tuos, kai kuro degimo proceso efektyvumas yra šimtaprocentinis. Taigi, „Ecoflow“ gaminių naudojimas ir kuro sąnaudų jo pagalba sumažinimas įrodo, kad praktiškai neįmanomas šimtaprocentinis kuro (dujinio ar skysto) degimo proceso efektyvumas. Efektyvesnis kuro degimo procesas tuo pačiu leidžia sunaudoti mažiau degalų gaunant tą patį šilumos kiekį.

Sumažinkite degalų sąnaudas - sumažinkite sąskaitą

Magnetai jūsų namams

Išgaukite daugiau šilumos iš šildymo sistemos.

Skirtingai nuo kitų produktų, kurie tvirtina, kad taupote pinigus degalams, mūsų magnetai taupo:

Pradėkite taupyti namų ūkio išlaidas jau dabar taip, kaip tai jau padarė milijonai kitų žmonių

Sumažinkite sąskaitą už dujas mažiausiai 20 %, naudodami Termoflow.

Magnetinis minkštiklis namų šildymo katilams.

Termoflow yra sukurtas skysto kuro bei dujinio šildymo katilų ir automobilių kuro sąnaudų mažinimui. Prietaisas, dirbantis su Termoflow, teikia naudą mažindamas:

Termoflow lemia greitesnį ir kokybiškesnį kuro degimą, jis užtikrina didžiausią skleidžiamą „liepsną“ iš vienodo sudeginto kuro kiekio. Termoflow naudojimas leidžia išgauti daugiau šilumos iš to paties kuro kiekio, atitikdamas prietaisams (boileriams, šildytuvams, krosnims ir kt.) keliamus reikalavimus.

Savybės:

Termoflow

Termoflow yra suprojektuotas dujiniams bei skysto kuro šildymo prietaisams, norint sumažinti jų kuro sąnaudas. Prietaisuose, prie kurių yra pritvirtintas Termoflow, mažiau kaupiasi suodžiai ir sumažėja išlaikymo sąnaudos.

Termoflow priverčia kurą greičiau bei efektyviau degti, tai užtikrina maksimalią liepsnos kaitrą iš to paties kuro kiekio. Termoflow naudojimas suteikia didesnį šilumos kiekį taupant kuro sąnaudas.

Degimo proceso metu kuras virsta energija (šiluma ir galia), angliavandeniliu (sudegęs ir sueikvotas kuras) ir kenksmingomis dujomis. Degimo proceso efektyvumą nusakantys faktoriai yra variklio ar agregato kuro sąnaudos, kuro kokybė, oro kokybė bei kuro santykis su oru.

Ecoflow produkcija yra suprojektuota taip, kad išvalytų kurą prieš jam patenkant į degimo procesą. Panašiai kaip minkštas vanduo pakaitintas (karštas vanduo) suteikia daugiau energijos ir susimaišo su kitomis medžiagomis daug lengviau negu šaltas vanduo, stipriu magnetiniu būdu suminkštintas kuras perneša daugiau energijos ir lengviau susimaišo su oru, išgaudamas švaresnį degimo procesą, t.y. išskiria daugiau energijos iš mažesnio kuro kiekio.

Šis procesas žinomas kaip Jonizavimas Magnetine Indukcija (IMI). Jis vyksta ypatingai sujudinant elektronus kure. Laboratorijoje buvo atliktas tyrimas su benzininiu ir dyzeliniu varikliu. Ecoflow produktų pritvirtinimas patvirtino neabejotiną finansinę naudą, pagerino eksploatacines savybes bei sumažino išmetamų teršalų kiekį.

Daugelis pardavėjų teigia, kad šildymo katilų kuro sąnaudos padidėja iki 30%, nereikia valyti degimo zonos ir padidėja šilumos skvarba.

1 Pav. Termoflow tvirtinimas prie dujinio katilo.

Gausybė Ecoflow gaminių buvo naudojama biuruose, gamyklose, prekybos pasažuose, mokyklose, koledžuose ir gamybinėse plantacijose (šiltnamiuose). Visi pirkėjai buvo patenkinti sumažėjusiomis dujų ir skysto kuro sąskaitomis.

„Ecoflow“ produkcijos panaudojimas šildymo prietaisuose.

Jis yra lengvai tvirtinamas prie namų šildymo katilų, nereikalauja daryti įpjovimų. Šis prietaisas yra plačiai žinomas ir naudojamas daugelyje namų, biurų, gamyklų žymiai mažindamas jų šildymo sąskaitas.

"EcoFlow" gaminiai yra sumontuoti ir Anglijos Parlamento rūmuose (Palace of Westminster)

Kylančios kuro kainos ir išsireguliuojantis jo tiekimas reiškia, kad smarkiai išauga patrauklių kainų mažinimo metodų poreikis. Jūs, žinoma, negalite būti tikras, kad šiandieninis kokybiškas tiekimas liks toks po metų ar net po mėnesio. Toks nežinojimas reiškia, kad jūs negalite būti užtikrintas savo išlaidų pastovumu, nebent prie savo šildymo sistemos pritvirtinsite „Ecoflow“. Vis daugiau ir daugiau vartotojų supranta, kad „Ecoflow“ siūlo kuro sanaudų taupymo sprendimą.

Sanaudų mažinimas patinka gamtosaugininkams, degimo kamerų valymo paprastumas patinka inžinieriams, maži kapitaliniai įdėjimai ir ypač trumpas atsipirkimo laikotarpis patinka finansininkams, o nesudėtingas tvirtinimas ir naudojimas patinka visiems.

Sumontuotas kartą ir visiems laikams

„Ecoflow“ gaminiai veikia Jonizavimo Magnetine Indukcija (IMI) pagrindu, kurios reikšmė yra pripažinta pasaulinių lyderių.

Nuo to laiko, kai Ecoflow produktai buvo pirmą kartą pristatyti rinkoje, buvo atsiradęs ne vienas, mėginęs nukopijuoti gaminius, bet jiems nepavyko, taigi „Ecoflow“ gaminiai yra vieninteliai, išlaikantys ir užtikrinantys aukščiausią kokybę pasaulinėje rinkoje.

Originalūs „Ecoflow“ gaminiai, skirti benzininiams, dujiniams bei dyzeliniams varikliams, liko vieninteliais šio tipo gaminiais, suteikiančiais teigiamus rezultatus, ištyrus juos šešiose nepriklausomose vyriausybinio lygmens laboratorijose Didžiojoje Britanijoje.

Natūralu, kad bet koks naujas gaminys, atnešantis naujoves, susilaukia kritikos. To neišvengė ir „Ecoflow“ gaminiai. Tačiau dabar net ir didžiausi skeptikai pripažįsta nenuneigiamą naudą realiai taupant kurą.

Kiekvienas nuo 1992 metų sausio parduotas „Ecoflow“ gaminys gauna trisdešimties dienų gaminio grąžinimo garantiją (grąžindamas gaminį per trisdešimt dienų pirkėjas atgauna visus pinigus). Jūs tai galite padaryti, jei jūsų netenkina „Ecoflow“ gaminių teikiama nauda.

Viena iš priežasčių, kodėl „Ecoflow“ produktai bus naudojami ir ateityje yra ta, kad norint sumontuoti gaminį ant vamzdžio, jo nereikia pjauti, o tiesiog dirželių pagalba pritvirtinti prie vamzdžio iš išorės. Dideliems kuro vamzdžiams (daugiau nei 72mm skersmens) gali būti pritaikyti Ecoflow gaminių „grupiniai blokai“, kurie užtikrins viso vamzdžio „prisotinimą“.

„Ecoflow“ gaminiai yra tvirtinami ant kuro vamzdžių, nuo 100mm iki 2 metrų atstumu nuo degimo šaltinio. Jis nereikalauja papildomos energijos šaltinio.

„Ecoflow“ gaminiai pagerina kuro degimo proceso efektyvumą visais atvejais, išskyrus tuos, kai kuro degimo proceso efektyvumas yra šimtaprocentinis. Taigi, „Ecoflow“ gaminių naudojimas ir kuro sąnaudų jo pagalba sumažinimas įrodo, kad praktiškai neįmanomas šimtaprocentinis kuro (dujinio ar skysto) degimo proceso efektyvumas. Efektyvesnis kuro degimo procesas tuo pačiu leidžia sunaudoti mažiau degalų gaunant tą patį šilumos kiekį.